BestMusic.ro » Eurovision 2012 » Rona Nishliu - Suus (Albania)

Eurovision 2012 - Rona Nishliu - Suus (Albania)

Loading the player ...
Piesa Eurovision 2012 Rona Nishliu - Suus (Albania) face parte de pe albumul Piese calificate in etapa internationala Eurovision 2012 .

Versuri Eurovision 2012 - Rona Nishliu - Suus (Albania)


N kt bot, dashuria s'jeton m
  Koha m pr ne ska koh, jo
  Jooo, ooh ohh ohh
  Joooo ohhhhh ohhhh

  Koha pr ne ska koh
  Atron aeroplani im
  N drita.. shpirtit tende
  Me beryla ngjiten sot

  Ata q dje s'jetonin dot
  Pr kt .. ska rndsi
  . u prbin
  Nesrmet nuk sjellin gj
  Vec shpres pas shpres dhe marrzi

  M ler ni t qaj
  Qaj
  Qaj
  Se kt gj mas te miri di ta bj tani
  Se kt gj mas t miri di t bj tani

  M ler ni t qaj
  Qaj
  Qaj
  Se kt gj mas te miri di ta bj tani
  Se kt gj mas t miri di t bj tani

  M ler ni t qaj
  Qaj
  Qaj
  Se kt gj mas te miri di ta bj tani
  Se kt gj mas t miri di t bj tani

Comentarii